Emirates 15,4oo TL maaşlı çalışan bulmak amacıyla Antalya’ya geliyor

Emirates 15,4oo TL maaşlı çalışan bulmak amacıyla Antalya’ya geliyor

Emirates Havayolları, Türkiye’ye kabin görevlisi alımına geliyor. 19 Nisan tarihinde Antalya’da düzenlenecek işe alım faaliyetinde müracaatı kabul edilenlerin ortalama maaşı 2 bin 660 dolar (15 bin 428 TL) olacak. Çalıştığı uçak tarzı büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi durumunda kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Başvurusu kabul edilenler Dubai’de su, elektrik hizmetleri de dahil mobilyalı bedava konaklama olanağı da sağlanacak.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin havayolu şirketi olan Dubai odaklı Emirates Havayolları uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya çapında işe alım etkinlikleri düzenliyor. O işe alım etkinliklerinden biri de Antalya’da kabin görevlisi alımıyla alakalı olacak. Emirates, Antalya Lara’da bir otelde 19 Nisan’da işe alım faaliyeti düzenleyecek. Başvurusu kabul edilenler 7 aşamalı eğitimden atlattıktan sonra Emirates filosunda yerlerini alacak. Emirates, adayların değerlendirme günü giymesi gerektiği kıyafeti de internet sitesi aracılığı ile duyurdu.İşe alım süreci de CV araştırma ve değerlendirme, takım değerlendirmesi, erişim değerlendirmesi, çevrimiçi ingilizce değerlendirmesi ve davranış anketi, internet tabanlı final görüşmesi olmak üzere 5 aşamalı olacak.

15 bin lira maaş ile başlayacaklar, Dubai’de konaklama da bedava

Emirates Havayolları müracaatı kabul edilenlere ekonomi 2 katagorisinde işe başladıklarında ortalama 2 bin 660 dolar(15 bin 428 TL) maaş verecek. Çalıştığı uçak tarzı büyümesi ve kabin sınıfının değişmesi durumunda kabin görevlisinin alacağı maaş da katlanacak. Başvurusu kabul edilenlere Dubai de su, elektrik hizmetleri de dahil olmak üzere mobilyalı konaklama bedava sağlanacak. Emirates uçuş ekiplerini, Dubai’nin detaylı bölgelerinde yerleştireceği 50’den çok bina yer alırken, iki / üç meslektaş iki ya da üç yatak odalı bir daireyi paylaşacak. Yılda 30 gün bedava izin hakkı da olacak. Kabin görevlisine bir senelik bedava senelik izin bileti de verilecek. Görev uçuşlarında otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket doğrulusunda sağlanacak.

Başvuru şartları şöyle:

Katılma hemen en az 21 yaşında olmak

Ayak uçlarında dururken 212 cm’lik kol erişimi

Minimum 160 cm yükseklik

Lise mezunu

İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü)

Emirates kabin görevlisi üniforması amacıyladeyken görünür dövmeler olmayacak

Sağlıklı bir Vücut Kitle İndeksi (BMI)

Başvurusu kabul edilenler 7 aşamalı eğitim sürecinden geçecek

1.Aşama:8 gün sürecek alıştırma haftasında adayın Dubai’deki ve eğitimi süresince yeni ortama geçiş esnasında yardımcı olacak ve destek olacak bulgular sağlanacak

2.Aşama:13 gün sürecek eğitim süresince Emniyet ve Acil Durum Prosedürü Eğitimi, uçak ve yolcuların her vakit güvende olmalarını sağlamak amacıyla bilgi ve becerileri sağlayacak eğitimler alacak. Eğitim, Uçak ekipmanı, yangınla mücadele, uçuş esnasında acil halleri ve tahliyeyi kapsayacak.

3.Aşama: 5 gün sürecek eğitim süresince adaylar Grup Medikal eğitimi, gemideki rastgele bir tıbbi vakası güvenle yönetebilmesi eğitimler alacak. Kanama, yanıklar, acil doğum ve detaylı tıbbi haller gibi konularla alakalı eğitim verilecek.

4.Aşama:2 gün sürecek eğitimlerde Emniyet Eğitimi, asılsız davranış, kaçırma ve baltalama gibi yasa dışı müdahaleleri önlemek ve yönetmek ve ilaveten şahsi emniyet kaygılarını ele alabilmek amacıyla klavuzlar, beceriler ve teknikler sağlayacak bulgular verilecek.

5.Aşama:1 gün süresince İmaj eğitimi verilecek. Adaylar, üniforma standartları, cilt bakımı, makyaj, saç bakımı, tırnak bakımı ve sıhhatli bir hayat tarzını kapsayacak eğitimler alacak.

6.Aşama:1 gün süresince adayın uçmaya hazır olup olmadığı test edilecek

7.Aşama: 14 gün süresince aday hizmet eğitimi alacak.14 gün Hizmet Eğitimi, 4 aya kadar bilgi ve becerileri kazandırmak adına iş öğrenme ve geliştirme eğitimi ve 3 gün Hizmet Değerlendirmesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*