AIR WALLET ve Sangseung’un Daimi Vakfı, Kripto Para Birimlerinin Kullanımını Katalize Etmek için Mutabakat Zaptı İmzaladı

Kullanıcılara hem blockchain hem de blockchain tabanlı olmayan projelerle etkileşim kurmalarını sağlayan dünyanın ilk dijital cüzdanı ve çok işlevli platformu olan AIR WALLET, Standing Foundation adlı Sangseung’un yan şirketi ile bir MoU (anlayış mutabakatı) imzaladı. Bu işbirliği, her iki platformu da kripto paralara maruz bırakmayı amaçlıyor. AIR WALLET ve Sangseung’s Standing Foundation yıllardır samimi bir ilişki kuruyor ve her iki taraf da blockchain pazarında örnek oluşturmayı dört gözle bekliyor.

Anlaşma uyarınca, her iki şirket de kripto para birimi ödeme ağ geçitleri ve API ödeme sistemleri gibi iş ve teknik alanlarda işbirliği yapmayı ve geliştirmeyi kabul etti. Sangseung dört ana alana odaklanır: blockchain yatırımı, içerik oluşturma, pazarlama ve blockchain danışmanlığı. Oysa AIR WALLET, kullanıcılar için kripto varlıklarını güvenli bir şekilde saklamak ve yönetmek için kripto para birimini kullanabilecekleri bir platform oluşturmaya odaklanır. Kripto ticareti, ödeme ve değişim hizmetlerine yardımcı olmak için çok yönlü bir kripto cüzdanı olarak da çalışır. Bu nedenle, her iki şirketin de odak noktası aynı ufukta yatmaktadır ve bu, kripto paraların kullanımını hızlandırmaktır. Bu neden, her iki şirketi de her iki şirketin hedeflerine ulaşmak için teknik ve ticari işbirliği anlaşması imzalamaya çağırdı. Ülkelerin vakıfların kripto para birimleri üzerine yapmış oldukları bu anlaşmaların gelecekte nasıl etkiler yaratacağı büyük bir merak konusu. Hala gelişmekte olan bir piyasa olsa da hala kat edilmesi gereken uzun bir yol var gibi görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*