Avrupa’nın En Büyük Uluslararası Bankacılık ve Fintech Etkinliği Monex Zirvesi Avrupa, Varşova’da Gerçekleşecek

Monex Zirvesi Avrupa, bölgedeki tüm katılımcılar için bilgiyi genişletmeyi ve anlaşma yapma fırsatlarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Etkinlik, sektörün en büyük çok uluslu oyuncuları ve bankalarından en yenilikçi girişimlerine ve ünlü konuşmacılarına kadar üst düzey yöneticileri ağırlayacak.

Zirve, zirvede Monex ekibi tarafından düzenlenen hedeflenen, halka açık ve özel toplantılardan on beş saat içinde paketlenen ayların ağ deneyimini sağlayacak. İster risk sermayesi ediniyor, ister hizmetleri ve ürünleri gözlemliyor, ortaklıklar kuruyor ya da bir konuşma yoluyla izleyici ile etkileşime giriyor olsun, Monex Zirvesi maksimum yatırım getirisi sağlayacaktır.

İster büyük bir küresel şirket, isterse KOBİ olsun,  Monex Zirvesi Avrupa  , fintech ekosisteminde bir işletmenin büyümesine yardımcı olur ve mükemmel bir iş ortaklığı bulur. Zirve, fintech ve finansal hizmetler topluluğunun önündeki ürünlerin sergilenmesine öncelik vererek, firmaları paranın geleceğinin en ön saflarına konumlandırarak marka bilinirliği kazanıyor.

Monex Summit Europe, saygın fintech şirketlerinden ve bankalarından üst düzey konuşmacılarını açıkladı:

Bu, katılımcı şirketlerin yüz yüze fintech ve bankacılık endüstrisinin gerçekliğine meydan okumaları için en iyi fırsat. En iyi zorluk sahnede yatıyor. Monex Zirvesi Avrupa, dünyaca ünlü şirketlerin ve bankaların; PwC, Accenture Financial Services, Alior Bank, KPMG, JP Morgan Chase & Co., Commerzbank, Yandex Money  , finans, para, fintech, teknoloji ve çok daha fazlası ile ilgili konulara katılacak ve konuşacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*